Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu (Hürriyet Gazetesi)

‘‘YILIN HAVACILIK-SAVUNMA DANIŞMANLIK-EĞİTİM MARKASI’’ KDEDEC DANIŞMANLIK

Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Uçak Helikopter Teknisyeni Olarak çalışma hayatına başlayan ve yurt dışında birçok önemli projede stratejik görevler üstlenen Kemal Çiyrak; edindiği bilgi ve tecrübeyi sektöre kazandırma adına Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketini kurdu.

TAI, ASELSAN, TURKISH TECHNIC, CES COMPOZIT gibi savunma ve havacılık alanında faaliyet gösteren şirketlere AS9100 Kalite Yönetim Sistemleri kuran, kalifiye eleman yetiştirilmesi için danışmanlık ve eğitimler veren Kdedec Danışmanlık, Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreninde ‘‘Yılın Havacılık-Savunma Danışmanlık-Eğitim Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Gecede ödülünü alan Kemal Ciyrak;’’ Ülkemiz kalite konusunda lisesi ve üniversitesi olmayan bir ülke. Savunma ve havacılık sanayisinde yatırım yapmış, bu ülkeye destek veren şirketlere bizde bu sistemi kurarak bu alandaki belgeleri almaları için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Dolayısıyla aldığımız bu ödülün değeri ve kıymeti çok önemli bizim için. Bize bu değeri ve ödülü veren herkese çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Haberin devamı için tıklayınız

Hürriyet Gazetesi