KDECEC DANIŞMANLIK VE EĞİTİM ŞİRKETİ​

Kurumsal

KdedeC Danışmanlık

 Ben, Kemal CIYRAK 1980 yılında başladığım çalışma hayatına öncelikle Türk Silahlı Kuvvetlerinde Kara Havacılık Sınıfında Uçak Helikopter Teknisyeni Olarak Göreve Başladım. Kara Havacılık Sınıfının Her bir kademesinde aldığım görev ve yetkilerle,  Yurt dışından USA’dan Skorski’den aldığım Kompozit ve Component Eğitimleri ile, 5. Ana Bakım Merkez Komutanlığının Sahip olduğu tüm yetki ve yetenekleri Sivil havacılık kurallarına uyumunu sağlamak bu imkân ve kabiliyetlerini  Ülkemin Ekonomisine katkı sağlamak amacı ile gerekli çalışmaları yaparak FAA-JAR-(EASA)-145 Bakım Yetkisi alınmasında gerekli çalışmaları yaptım. 25 yılın ardından Uçak Helikopter ve Özel İhtisas eğitimleri ve başarılar ile dolu çalışma hayatıma emekliye ayrılarak sonlandırdım.

"Kalite ve Havacılıkta Yanınızdayız"

Kemal CIYRAK - KdedeC Danışmanlık Genel Müdürü

Vizyonumuz

Savunma ve Havacılık alanının gereksinimi olan kalifiyeli teknik insan gücünün yetiştirilmesi için, uzun yılların birikimini hem Eğitim hemde Danışmanlık olarak şirketlere ulaştırmak bizlerden faydalanmalarını sağlayarak tercih edilen LİDER şirket olmak.

Misyonumuz

Tecrübemizi gelişen yüzyılın gerekliliklerine uygun Havacılık ve Savunma Standartlarına göre belirlemiş inanan ve geçekten olmasını isteyen kişiler ve sistemler yaratmaktır.

Değerlerimiz

İnsan olmak,

Dürüst olmak,
Güvenilir olmak,
Hoşgörülü olmak,
Sürekli gelişerek, İşimizde LİDER olmak.

40 Yılı Aşkın Tecrübe

KdedeC Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak Havacılık ve Kalite sektörlerindeki 40 yılı aşkınlık bilgi ve tecrübelerimizi siz danışanlarımızla paylaşıyoruz.

PARTNERS

PARTNERLERİMİZ