KDEDEC DANIŞMANLIK
VE
EĞİTİM ŞİRKETİ

AS / EN / OASIS / SA / IRCA Danışmanlık ve Eğitimler

NELER YAPIYORUZ?

ISO
EĞİTİMLERİ

AS9120-certified-logo-copy-3

AS
EĞİTİMLERİ

Havacılık ve Savunma Gerekli Eğitimleri

VİDEOLAR

ÖDÜLLERİMİZ

6.Ödül Kendi Ülkemizden!
Ödülü Görmek için Tıklayınız
Previous
Next

KdedeC Danışmanlık ve Eğitim Hakkında

 Ben, Kemal CIYRAK 1980 yılında başladığım çalışma hayatına öncelikle Türk Silahlı Kuvvetlerinde Kara Havacılık Sınıfında Uçak Helikopter Teknisyeni Olarak Göreve Başladım. Kara Havacılık Sınıfının Her bir kademesinde aldığım görev ve yetkilerle,  Yurt dışından USA’dan Skorski’den aldığım Kompozit ve Component Eğitimleri ile, 5. Ana Bakım Merkez Komutanlığının Sahip olduğu tüm yetki ve yetenekleri Sivil havacılık kurallarına uyumunu sağlamak bu imkân ve kabiliyetlerini  Ülkemin Ekonomisine katkı sağlamak amacı ile gerekli çalışmaları yaparak FAA-JAR-(EASA)-145 Bakım Yetkisi alınmasında gerekli çalışmaları yaptım. 25 yılın ardından Uçak Helikopter ve Özel İhtisas eğitimleri ve başarılar ile dolu çalışma hayatıma emekliye ayrılarak sonlandırdım.

Silahlı kuvvetlerin son beş yılında  5. Ana Bakım Merkez Komutanlığının Pal pervane atölyesinde EASA PART-145 Çatısı altında Kalite Sorumlusu  ve ek görev olarakda Döner Sermaye Saymanı Olarak görev yaptım. Kalite sorumlusu ve kendimi geliştirmek adına Dışarıdan Kalite eğitimleri aldım. 1980 yılında başladığım  çalışma hayatıma, savunma ve havacılığın tek okulu olan yerde daha sonrada Kalitenin hayatıma girmesi ile ‘’Aerospace’’  BAŞ DENETCİ OLARAK-(19 Yıl) Toplamda da, (41) yıllık bir tecrübeye sahibim.  

Eğitim ve Danışmanlık Sektöründe 41 Yıllık Tecrübe

Hizmetlerimiz

Danışmanlıklar

Danışanlarımızın ihracat, üretim süreçlerinde tecrübelerimizden faydalanmalarını sağlıyoruz

Eğitimlerimiz

AS / EN / OASIS / SA / IRCA Eğitimleri

İletişime Geç

KdedeC Danışmanlık olarak vizyonumuz; Savunma ve Havacılık alanının gereksinimi olan kalifiyeli teknik insan gücünün yetiştirilmesi için, uzun yılların birikimini hem Eğitim hemde Danışmanlık olarak şirketlere ulaştırmak bizlerden faydalanmalarını sağlayarak tercih edilen LİDER şirket olmak

İletişim

© 2021 • All Rights Reserved- Megafonn Creative